Dołącz do PBLINK UK & Polska

Oddział Londyn & Warszawa

Dziękuję za zainteresowanie ofertą członkowską Polish Business Link. Mam nadzieję, że już niedługo powitam Ciebie w gronie naszych członków.

Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat członkostwa w PBLINK UK & Polska oraz jak pomagamy przedsiębiorcom wyrzrzeszonym w organizacji od 2013 roku wyrożnić się za granicą.

Anita Bogusch
PBLINK Ambassador Poland

Anita Bogush

PBLINK pomaga polskim firmom zainteresowanym ekspansją w Wielkiej Brytanii.

PBLINK to cenna platforma do budowania nowych kontaktów biznesowych.

Polish Business Link - co to takiego?


Założycielem PBLINK jest Bartłomiej Kowalczyk, który w 2013 roku zorganizował pierwsze wydarzenia wspierające wspólnotę polskich przedsiębiorców w Anglii. Szybko zdał sobie sprawę z olbrzymiego potencjału, jakim dysponują polskie przedsiębiorstwa na terenie Wielkiej Brytanii. Obecnie PBLINK działa zarówno w Zjednoczonym Królestwie (UK), jak i w Polsce, nieustannie tworząc nowe relacje biznesowe.


PBLINK to miejsce, które zostało zbudowane dzięki rozwadze i wzajemnemu szacunkowi. Staramy się stworzyć przyjacielską atmosferę dla wszystkich. To właśnie dzięki temu nasze spotkania biznesowe okazują się tak owocne.

Bartłomiej Kowalczyk, Założyciel & Dyrektor

DSC_6016

Korzyści członkowskie

 • Onboarding

 • Listy delegatów

 • Partnerstwo gospodarcze w Wielkiej Brytanii

 • Profil Biznesowy

Wprowadzanie nowych członków do organizacji

Każda spośród nowych osób otrzyma odpowiednie wsparcie. Przede wszystkim możliwość rozmowy z naszym przedstawicielem – Anną Drogon. W czasie rozmowy nasz konsultant przyjrzy się Waszym celom, a następnie wybierze najlepszy sposób zaangażowania PBLINK w rozwój Waszego przedsięwzięcia. W kolejnym kroku otrzymacie kilka e-maili. Będą w nich zawarte cenne wskazówki, które pozwolą Wam wynieść jak najwięcej korzyści ze współpracy z nami. Pomożemy również w stworzeniu profilu przedsiębiorstwa w naszym katalogu.

Dostęp do listy delegatów

Jedynie osoby stowarzyszone w PBLINK poznają listę uczestników naszych spotkań – zarówno tych online, jak i Face2Face. Ułatwia to nawiązanie nowych kontaktów i właściwe przygotowanie do rozmów biznesowych.

Relacje Biznesowe

Naszym celem jest znalezienie najlepszych dla Was partnerów gospodarczych już w trakcie pierwszego roku współpracy. Wyślemy zaproszenia do osób, które mogłyby przyczynić się do rozwoju Waszego przedsięwzięcia.

Promocja Twojej Firmy

Każdy z członków PBLINK otrzymuje dwujęzyczny profil biznesowy (w językach: polskim i angielskim) na stronie naszego stowarzyszenia. Profil zostaje zamieszczony w katalogu członków wraz z odnośnikiem, który wpływa na większą skuteczność pozycjonowania firmowej witryny w wyszukiwarce Google.

Networking Online

Dostęp do sesji networkingowych, które odbywają się przed większością naszych konferencji online.

E-booki

Możliwość współtworzenia książek elektronicznych (e-booków).

Facebook

Dostęp do zamkniętych grup na Facebooku oraz dyskusji na LinkedIn.

Prezentacja

Możliwość prezentacji eksperckiej podczas naszych eventów.

Kontakt z członkami 24/7

Możesz wysłać zapytanie do członków (Member alert).

Bezpłatne bilety

Osoba stowarzyszona oszczędza przeciętnie do £200 rocznie. Otrzymuje bowiem bezpłatne wejściówki lub zniżki na eventy.

Publikacji materiałów na PBLINK

Promocja Twojej firmy w ekosystemie PBLINK.

Emailing

Osoby stowarzyszone mogą wysyłać mailingi do osób zarejestrowanych w bazie danych.

Plan subskrypcji PBLINK UK i Polska (Oddział w Warszawie i Londynie)

Dostęp do dwóch grup biznesowych w Wielkiej Brytanii i Polsce

Wybierz plan subskrypcji

Miesięcznie

450 zł /miesiąc

Członkostwo Biznesowe Polish Business Link UK & Polska

Opcja płatności: miesięcznie


 • Bez zobowiązań - możesz zrezygnować w każdej chwili
 • Opłata miesięczna 450 zł
 • Płatność PayPal lub kartą kredytową
 • Faktura GB wystawiana po każdej płatności
 • Dostęp do listy delegatów po każdym evencie
 • Wsparcie promocyjne członków

Rocznie

4900 zł /rok

Członkostwo Biznesowe Polish Business Link UK & Polska

Opcja płatności: rocznie


 • Bez zobowiązań - możesz zrezygnować po pierwszy roku członkostwa
 • Opłata roczna 4900 zł
 • Płatność PayPal lub kartą kredytową
 • Faktura GB wystawiana po każdej płatności
 • Dostęp do listy delegatów po każdym evencie
 • Wsparcie promocyjne członków

Zapoznaj się wybranymi opiniami członków

“PBLINK pomógł mi w wielu obszarach mojej działalności. Zbudowane relacje biznesowe podczas wydarzeń pomogły mi wygenerować około 500 tys. Funtów. .”

“Od czasu, gdy nasza firma stała się członkiem PBLINK, nawiązaliśmy wiele cennych kontaktów biznesowych, które nie tylko pomogły naszej firmie stać się bardziej rozpoznawalną na rynku, ale także poszerzyły bazę klientów.”

“PBLINK to przede wszystkim tętniąca życiem społeczność międzynarodowych talentów. Każde wydarzenie jest wypełnione prawdziwym duchem przedsiębiorczości!”

Co inni mówią o PBLINK

Zobacz opinie uczestników eventów (oparte na 120 odpowiedziach)

Screenshot 2021-11-08 at 11.27.23
Screenshot 2021-11-08 at 11.27.42
Co to jest PBLINK?

Potrzebujesz więcej informacji?

EBOOK

Pobierz BEZPŁATNEGO e-booka i dowiedz się, jak PBLINK może pomóc Twojej firmie w Wielkiej Brytanii.

 

Screenshot 2021-12-13 at 10.21.27

Dołącz teraz

Aplikacja Członkowska PBLINK Polska & UK (Oddział Londyn & Warszawa)

 
FAQ

W skrócie

PBLINK - co to takiego?

PBLINK (Polish Business Link) to organizacja członkowska oraz blog biznesowy, którego patronem jest Brytyjsko-Polska Izba Handlowa. Naszym celem jest ułatwienie dostępu do ważnych kontaktów biznesowych, pomagając firmie zwiększyć obecność i prestiż na rynku oraz doprowadzić do zawiązania kontraktów biznesowych.

Organizujemy spotkania biznesowe w Wielkiej Brytanii. Nasza sieć biznesowa oraz wydarzenia integrują właścicieli firm, dyrektorów oraz start-upy z różnych branż takich jak budowlana, IT oraz handel.

Jak często organizowane są spotkania PBLINK?

Naszym celem jest zorganizowanie co najmniej jednego wydarzenia online i jednego Face2Face w miesiącu.

Jak wygląda 'onboarding' nowych członków?

Nasza organizacja pomaga polskim przedsiębiorcom w Anglii rozwijać się w różnych dziedzinach. Dlatego każdej nowo zrzeszonej osobie poświęcamy czas. Poznajemy jej cele i wspólnie rozważamy, które z nich możemy osiągnąć najpierw.

Nowo zrzeszona osoba otrzymuje również możliwość indywidualnego wglądu w szczegóły naszej działalności. Cały ten proces trwa do miesiąca. Po jego zakończeniu nowi członkowie orientują się już w korzyściach, jakie mogą osiągnąć we współpracy z PBLINK i są gotowi działać.

Niektórym z nowo zrzeszonych osób, dzięki skutecznym kojarzeniu przedsiębiorców, opłata wstępna zwraca się już po jednym wydarzeniu. Inni potrzebują na to nieco więcej czasu. Przeciętnie potrzeba mniej więcej jedenastu kontaktów, aby stworzyć wokół siebie wspólnotę, która umożliwi nam efektywną sprzedaż.

Zobacz tutaj, jak to działa.

Jak inwestowana jest składka członkowska?

Polish Business Link to instytucja, która sama zdobywa środki na swoje utrzymanie. Składki członkowskie przeznaczamy na rozwój stowarzyszenia, a tym samym – przedsiębiorstw prowadzonych przez jego członków.

To właśnie dzięki Waszym opłatom możliwe jest aranżowanie różnych wydarzeń, w których możecie uczestniczyć. To właśnie dzięki nim wynajmujemy różne przestrzenie na eventy, zapewniamy catering itp.

Inwestujemy także w rozwój technologiczny, co ułatwia wzajemną komunikację naszych współpracowników. Do tego rodzaju działań należy m.in. rozsyłanie mailingów oraz tworzenie witryny, która promuje biznesowe przedsięwzięcia wszystkich osób zrzeszonych.

Jak mogę opłacić składkę członkowską?

Korzystamy z systemu ThriveCart, dzięki której można dokonywać bezpiecznych wpłat.
Na stronie "Dołącz do PBLINK" wyświetli się formularz, który trzeba wypełnić. Podajemy wówczas imię i nazwisko, adres przedsiębiorstwa i adres poczty elektronicznej. Konieczne jest również wyrażenie zgody na ustalone zasady współpracy. Następnie dokonujemy wyboru jednego z dwóch rodzajów płatności - w systemie PayPal lub kartą debetową/kredytową z pomocą platformy Stripe.

Kiedy dokonasz płatności, na Twój adres prześlemy fakturę i link do konta ThriveCart, dzięki któremu będziesz mógł zarządzać swoją subskrypcją, zmienić przypisaną do konta kartę kredytową itp.
Wszyscy członkowie PBLINK otrzymają roczny raport na miesiąc przed wygaśnięciem umowy. A także informację o każdym pobraniu jakiejkolwiek kwoty z karty kredytowej. Upewnij się, że Twoja karta jest ważna, ułatwi to przedłużenie członkostwa w PBLINK.

Zarezerwuj rozmowę telefoniczną z Anną

Masz pytania? Porozmawiajmy

Bart Kowalczyk
Head of Membership

Od 2013 roku konsekwentnie budujemy network biznesowy w Wielkiej Brytanii, który stał się inkubatorem rozwoju dla przedsiębiorców. Działalność PBLINK wywarła znaczący wpływ na polsko-brytyjskie relacje biznesowe, które doprowadzają do nowych przedsięwzięć biznesowych dla wszystkich zrzeszonych firm w organizacji.