Skip to content
Międzynarodowe Forum Biznesowe w Rumunii

Misja Gospodarcza do Timiszoary

Zachęcamy polskich przedsiębiorców do udziału w wyjątkowej misji gospodarczej do Timiszoary, która odbędzie się w dniach 8-10 maja 2024 r. Dzięki inicjatywie Polsko-Rumuńskiej Bilateralnej Izby Handlowo-Przemysłowej, będziecie mieli okazję uczestniczyć w Międzynarodowym Forum Biznesowym organizowanym przez Izbę Handlu, Przemysłu i Rolnictwa okręgu Timișoara.

Ekspansja do Rumuni

Celem misji jest uczestnictwo w Międzynarodowym Forum Biznesowym organizowanym w Timiszoarze przez Izbę Handlu, Przemysłu i Rolnictwa okręgu Timiș. W Forum wezmą udział firmy z okręgu Timiș i całej Rumunii, Turcji, Niemiec, Włoch, Serbii, Bośni i Hercegowiny, a także dyplomaci, przedstawiciele izb handlowych działających w Rumunii, przedstawiciele rządu rumuńskiego.


W ramach programu misji zostaną zorganizowane spotkania b2b z rumuńskimi firmami, a także będzie możliwość networkingu z uczestnikami z Niemiec, Włoch, Turcji, Serbii, Bośnii i Hercegowiny. W ramach programu przewidywana jest również wizyta w przedsiębiorstwie rumuńskim w Timiszoarze.


Zapraszamy firmy zainteresowane pozyskaniem kontrahentów w Rumunii, jak również firmy rozważające założenie oddziału w Rumunii.
Wydarzenie przeznaczone dla firm z branż: energetycznej, rolno-spożywczej, informatycznej, zaawansowanych technologii, chemicznej, budowlanej i innych.

 

W ramach misji oferujemy m.in.:

  • organizację transportu komfortowym busem Mercedes Sprinter na trasie Kraków-Timiszoara-Kraków;
  • kolację pierwszego dnia misji, tj. 8 maja;
  • zakwaterowanie ze śniadaniem w hotelu w centrum Timiszoary;
  • organizację spotkań z potencjalnymi kontrahentami;
  • wsparcie językowe i merytoryczne dla uczestników misji w kontaktach z potencjalnymi kontrahentami.

Więcej informacji na stronie internetowej: https://prbcc.pl/misja-gospodarcza-do-timiszoary-8-10-maja-2024-r/

 

New call-to-action

 

avatar
Redaktorzy Polish Business Link piszą na tematy związane z ekspansją zagraniczną polskich firm. Omawiamy biznes w Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA, Australii, Kanadzie, Szwajcarii i nie tylko. Zapraszamy do przesyłania informacji prasowych.